Telefon
Whatsapp
Doğanser Makina

Doğanser Makina olarak yılların kazandırmış olduğu tecrübeler sayesinde çelik yapılar, prefabrik yapılar, çelik konstrüksiyon ve diğer tüm hizmetlerinde uzmanlaşmış olup müşterilerimize en kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

İletişim

Müteahhitlik Hizmetleri

Müteahhitlik Hizmetleri Çorlu

Müteahhitlik Hizmetleri

Genellikle müteahhitlerin anlaşmaları kat karşılığı binalar veya konutlar yapmaktır. Yani yapmış oldukları projeden yarı yarıya kat almaktadırlar. Tecrübeli çalışanlarımız ile birlikte, bizimle iletişime geçtikten hemen sonra, sizlerle anlaşıp arazi veya arsanızı inceleyip, mühendis ve mimarlarimiz tarafından inşaat planlarını oluşturup, oluşturduğumuz planları önce size sizden onay aldıktan sonra belediyeye sunarak inşaat için gerekli ruhsatları alıp, kaba inşaatı başlatmaktayız.

Tecrübeli kalfa ve ustalarımız tarafından kaba inşaatı 3 ay içerisinde bitirip, bina için gerekli elektrik, su ve doğalgaz tesisatları çekilmiş, duvar ve zemin kaplamaları tamamlanmış kapı, pencere montajı , dış cephe yalıtımı ve kaplamaları tamamlanmış, kullanıma hazır anahtar teslim yapmaktayız.

Müteahhitlik Hizmetleri Çorlu

Müteahhitlik Hizmetleri Çorlu, Çorlu Müteahhit Hizmeti, Çorlu Müteahhit, Müteahhitlik Hizmetleri Çorlu Tekirdağ Firmaları, Çorlu İnşaat Firmaları Denildiği Zaman İlk Akla Gelen Tek Firma Doğanser Makina Firmasıdır.

Müteahhitlik Hizmetleri Fiyatları Çorlu

Müşterilerimize kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlar ile Müteahhitlik Hizmetleri hizmeti vermekteyiz. Sizlerde bu hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çorlu Müteahhitlik Hizmetleri

Doğanser Makina olarak Tüm Trakya Bölgesine Müteahhitlik Hizmetleri hizmet vermekteyiz.
Sizlerde Müteahhitlik Hizmetleri hizmetinden yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçerek yararlanabilirsiniz.

Çorlu Müteahhitlik Hizmetleri